Kwiaty
 
AGRO-HIT „Fos-Ka”

Nawóz fosforowo-potasowy do zasilania dolistnego kwiatów, upraw sadowniczych, warzywnych oraz polowych zwłaszcza w okresach niskich temp. poniżej 12º C.
Zwiększa intensywność ukorzeniania roślin.
Wymusza lub przyspiesza rozkwitanie oraz wzrost intensywności kwitnienia roślin. Kwiaty są duże i pełne, a zawiązane z nich owoce kształtne oraz równo wykolorowane. W produkcji chryzantem przyspiesza wybijanie pąków, wymusza szybsze rozkwitanie.AGRO-HIT „Ca” z Magnezem, z Borem, z Potasem, 
                             z Mikroelementami


roztwory saletry wapniowej przeznaczone do fertygacji i dolistnego dokarmiania azotanem wapnia upraw sadowniczych, warzywnych, polowych i pod osłonami dla zapobiegania chorobom fizjologicznym wynikającym z braku wapnia, oraz uzupełniania niedobór magnezu, boru, potasu i mikroelementów.

Zastosowanie nawozu:

Sady
- zapobiega szklistości miąższu owoców, wewnętrznej kermelizacji, punktowemu korkowaceniu, zabezpiecza przed gniciem, i gorzką plamistością podskórną jabłek i gruszek, zwiększa zdolność przechowywania 
- ogranicza pękanie owoców wiśni i czereśni

Uwagi:
Nawozu
AGRO-HIT „Ca”  nie należy mieszać z nawozami fosforowymi.
Opryskiwać rano i wieczorem

Dawkowanie
Dolistnie stosować jako 1% roztwór nawozu w wodzie

Fertygacja (podlewanie): stosować jako 0,5% roztwór nawozu w wodzie. 

 


AGRO-HIT „RCa”

Całkowicie rozpuszczalny w wodzie nawóz azotowo-potasowy
z dodatkiem wapnia i mikroskładników pokarmowych.
Stosowanie dolistne nawozu daje intensywny wzrost, likwiduje oznaki chorób fizjologicznych będących objawem braku wapnia, przyśpiesza wiązanie się główek (kapustne) zapobiega lub znacznie ogranicza pękanie owoców (wiśnie i czereśnie).

Dawkowanie: 5 kg na 1000 L wody.AGRO-HIT „RW” i „RL” 

Całkowicie rozpuszczalne w wodzie nawozy azotowo-fosforowo-potasowe z dodatkiem magnezu i mikroelementów. Produkowane z tych samych składników lecz w różnych proporcjach. Przeznaczone do fertygacji wszystkich roślin uprawianych na podłożach organicznych i wełnie mineralnej oraz nawożenia dolistnego roślin warzywnych, kwiatów i drzew owocowych w sadach.

Dawkowanie:
Fertygacja stężenie 0,05-0,2%
tj. 0,5 - 2 kg / 1000 L wody.
Dożywianie dolistne - stężenie 0,5 - 1%
tj. 0,5 0 1 kg / 100 L wody.Oferta
Nowości
Kontakt
 

Copyright © AGRO-MARKO | All rights reserved | 2008  |  Projekt: graffo.pl